Kody

Kody i dodatki do gier


#1 2012-07-05 22:46:16

Sokaris

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 18
Punktów :   

Gothic 3 zakończenie

Zakończenie Gothic 3


Po zdobyciu wszystkich Artefaktów Adanosa znalezionych w całej Myrtanie, mamy do wyboru trzy ścieżki zakończenia gry. Oto one:

Ścieżka Beliara - Gdy znajdziemy już wszystkie artefakty, musimy zanieść je do Posągu Beliara w Bakareshcie. Jest to duże miesto Asasynów na wschodzie Varantu. Po podejściu do Posągu przemówi do nas Sam Beliar i będzie chciał obyśmy poznali jego wole, dzięki której będziemy mógli przejąć władze na tym świecie. Będą to trzy zadania:

- "Moc Innosa musi zostać wymazana z powierzchni ziemi - Zabij jego jego sługę, Zabij Króla.
- "Zuben służył mi już dość długo, jego rządy muszą się zakończyć"
- "Xardas odebrał mi podstępem część mojej mocy, czas aby ją stracił"

Wszystkie zadania polegają na zabiciu wybranych przez Beliara Osobników. Po wykonaniu zadań ponownie przychodzimy do Świątyni w Bakareshcie. Beliar będzie Nam wdzięczny i da spojrzeć Nam w przyszłość.

"Odziały Królewskie i Paladyni znów urosną w siłe, dumę i potęgę. Przez wiele lat Lee łakną krwi króla z powodu zdrady Rhobara, Król Rhobar nie żyje, zemsta Lee nareszcie się dopełniła. Lee zostanie teraz generałem armii, dzięki swym zdolnością przywódczym ponownie zjednoczy rozbite grupki ludzi. Gorn zostanie w Gotha i odbuduje stary zamek, stanie się on azylem dla tych wszystkich którzy przetrwali wojnę. Ci którzy przeżyli wojnę powrócą do swych wsi i miast. Królestwo ludzi czeka długa era pokoju. Władza Asasynów będzie się umacniać i wkrótce obejmie całą Myrtane. Kultura koczowników zniknie z piasków pustyni. Diego zostanie moim skarbnikiem, będzie zarządzać bogactwem gromadzonym w moim skarbcu. Lester znajdzie tak długo poszukiwany spoczynek w Bradze i przekształci rozpalone piaski pustyni w żyzne pola, na których będzie rosło jego bagienne ziele. Angar będzie miał dość walki i poszuka spokojnego życia w izolacji wśród Ruin Varantu. W górach Nordmary życie wkrótce powróci na stare tory. Barbarzyńcy ostatecznie odzyskają ziemie swoich przodków. Wśród Białych Gór Nordmaru zapanuje cisza. Milten pozostanie w Klasztorze i nadal będzie studiować stare pisma pradawnych. Jako stary siwy człowiek stanie się najmądrzejszym z mądrych i zacznie przekazywać swa ogromna wiedze studentom. Trochę czasu mu zajmie zanim zrozumie że podjąłem słuszną decyzje. A Lares... z pewnością będzie tam gdzie można coś dostać."

Ścieżka Innosa - Tak jak w ścieżce Beliara musimy odnaleźć wszystkie Artefakty Adanosa. Po ich odnalezieniu udajemy się do Klasztoru w Nordmarze. Przemówi do nas Innos, będzie chciał abyśmy spełnili jego wolę. Musimy oczyścić Kraj od Orków i Asasynów, a także ich przywódcy Zubena. Po wykonaniu tych zadań musimy ponownie zawitać w Klasztorze, przynosząc Innosowi dobre wieści. Innos pozwoli nam wejrzeć w przyszłość jako dowód jego wdzięczności.

"Odziały Królewskie i Paladyni znów urosną w siłę, dumę i potęgę. Lee zostanie teraz generałem armi, dzięki swym  zdolnością przywódczym ponownie zjednoczy rozbite grupki ludzi. Gorn zostanie w Gotha i odbuduje stary zamek, stanie się on azylem dla tych wszystkich którzy przetrwali wojnę. Władza orków została obalona. Po śmierci Rhobara II zasiądę na jego tronie jako nowy Król Myrtany. Ci którzy przeżyli wojnę powrócą do swych wsi i miast. Królestwo ludzi czeka długa era pokoju. Uwolniłem Varant z pod władzy Asasynów. Diego zostanie najbogatszym człowiekiem świata, zawsze miał nosa do interesów. Po osłoną murów Mor Sul stworzy wielkie Imperium Handlowe. Kultura koczowników zniknie z piasków pustyni. Lester znajdzie tak długo poszukiwany spoczynek w Bradze i przekształci rozpalone piaski pustyni żyzne pola, na których będzie rosło jego bagienne ziele. W górach Nordmary życie wkrótce powróci na stare tory. Barbarzyńcy ostatecznie odzyskają ziemie swoich przodków. Wśród Białych Gór Nordmaru zapanuje cisza. Milten pozostanie w Klasztorze i nadal będzie studiować stare pisma pradawnych. Jako stary siwy człowiek stanie się najmądrzejszym z mądrych i zacznie przekazywać swa ogromna wiedze studentom. A Lares... z pewnością będzie tam gdzie można coś dostać."

Ścieżka Adanosa - ścieżka najkrótsza, polega ona oczywiście na odnalezieniu wszystkich Artefaktów Adanosa. Tym razem dostarczamy je do Xardasa, z którym musimy wybrać się w daleką podróż do nieznanego wymiaru, gdzie zostaną zniszczone Artefakty.
Tradycyjne, możemy spojrzeć w przysłość:

"Odziały Królewskie i Paladyni znów urosną w siłę, dumę i potęgę. Przez wiele lat Lee łakną krwi króla z powodu zdrady Rhobara, Król Rhobar nie żyje, zemsta Lee nareszcie się dopełniła. Lee zostanie teraz generałem armii, dzięki swym zdolnością przywódczym ponownie zjednoczy rozbite grupki ludzi. Gorn zostanie w Gotha i odbuduje stary zamek, stanie się on azylem dla tych wszystkich którzy przetrwali wojnę. Ci którzy przeżyli wojnę powrócą do swych wsi i miast. Królestwo ludzi czeka długa era pokoju. Uwolniłem Varant z pod władzy Asasynów. Mag Wody Saturas, poprowadzi Koczowników w długą podróż. Znów będą kroczyć drogą Wiecznego Wędrowca, tak jak niegdyś ich przodkowie.
Diego zostanie najbogatszym człowiekiem świata, zawsze miał nosa do interesów. Po osłoną murów Mor Sul stworzy wielkie Imperium Handlowe. Lester znajdzie tak długo poszukiwany spoczynek w Bradze i przekształci rozpalone piaski pustyni żyzne pola, na których będzie rosło jego bagienne ziele. W górach Nordmary życie wkrótce powróci na stare tory. Barbarzyńcy ostatecznie odzyskają ziemie swoich przodków. Wśród Białych Gór Nordmaru zapanuje cisza. Milten pozostanie w Klasztorze i nadal będzie studiować stare pisma pradawnych. Jako stary siwy człowiek stanie się najmądrzejszym z mądrych i zacznie przekazywać swa ogromna wiedze studentom. Trochę czasu mu zajmie zanim zrozumie że podjąłem słuszną decyzje. A Lares... z pewnością będzie tam gdzie można coś dostać."

Tak kończy się Gothic 3 ...

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl www.rww.pun.pl www.4fantastic.pun.pl www.politologiamediaosw.pun.pl www.wpieprz.pun.pl